Hıfzı Topuz-Abdülmecit

kitap okumayı çok seviyorum bir de tarihi..en son okuduğum kitap tarihten bi alıntı,padişahlarında esasında insan olduğu ve koskoca 600 yıllık imparatorluğun nasıl yıkıldığını gözler önüne seren bir eser..sadece isminden etkilenip aldığım eser iyi ki almışım dedirtti bana..ayrıca bu okuduğum ilk HIFZI TOPUZ kitabı..en kısa zamanda diğerlerinide okumalı..

 

sahi bu arada siz en son hangi kitabı okudunuz?? 

Doğumgünümm

dün benim doğumgünümdü..ama epey yoğun bi gün olduğu için yazamadım,bir de blogger'la sorun yaşamaktayım,giriş yapamadım..iyi dilekleri için teşşekür ederim herkese..yorumları onaylayamıyorum sanırım,sonra artık..


doğumgünümde kar yağmadı,ama yazdan kalma bir günde,bol koşuşturmalı,kalabalık ve çokça eğlenceli,bi sürü hediyeli bigündü..resimlerim ablamın fotoğraf makinasında daha sonra ekliyeceğim,hem o zamana kadar belki blogger barışır benle :D
 birde emin olamadığım bir süprizim vardı ki artık eminim..içimde oluşan 8 haftalık minik kalp bana doğumgünlerinin en özeli ve en güzel süprizi oldu..merakla ve heycanla onu beklemekteyim..


ailem,dostlarım,minik meleğim iyiki varsınız hayatımda...Yeni Yıla Dair

her ne kadar süper bi yılbaşı geçirmesemde yinede güzel sayılır,ki yeniyıldan önceki TAKSİM macerası var ki hala aklımda..
bu yıl süprizlerle geliyor sanki,hayatımızda bi takım şeyler öyle yerine oturdu ki,2,5 yılda beklenen bi anda gerçekleşiverdi,üzerimizden büyük bir yük kalktı,gitti... bir de bir süpriz var ki daha kimseler bilmiyor,minicik bi süpriz paylaşılacağı günü bekliyor,ayaklarımızı yerden kesiyor,ama kesinleşmeden kimseye,kendime bile bişi demiycem.. :)bir de doğumgünümden önce KAR yağdı ya,ölsemde gam yemem artık :) bi kış çocuğu olarak hep doğumgünümde KAR olmalı gibi hissediyorum nedense,sabah uyandığımda bembeyazdı heryer,çok mutlu oldum uykusuzluğuma rağmen :) umarım 4 gün içinde heryer lapa lapa KAR dolar..bende HER YERDE KAR VAR diye çığırırım doğumgünümde..e bide annem geliyor EDİRNE'den,1 ocak onun doğumgünüydü ama ikimizinkini birleştirip süpriz niyetindeyim,bakalım neler göstercek önümüzdeki günler..