Sizi Seviyorum

-

BU FİLM YANILMIYORSAM 2009 YAPIMI..

HAFTA SONU GAZETELERİN BİRİ TARAFINDAN HEDİYE OLARAK VERİLMİŞ,BİZİM KIZÇELER İZLEMİŞ,BEĞENİNCE DE BENİMLE BİRLİKTE DE İZLEMEK İSTEDİLER..(BU ARADA BEĞENMELERİNDE FİLMDEKİ ANA KARAKTERİN ADININ EDA OLMASI BÜYÜK ETKEN)


BİZDE MAÇ BAŞLAMADAN,CD'Yİ TAKIP İZLEMEYE KOYULDUK..

KISACA FİLMİN KONUSU ŞÖYLE:

EDA ERKUT'LA UZUN SÜREDİR BİRLİKTEDİR,EDA GİTTİĞİ BİR TATİLDEN SÜRPİZ YARAK ERKEN DÖNÜNCE ERKUT'U EVDE BAŞKA BİR KADINLA BULUR..AĞLAR,HAYKIRIR..SONUNDA ERKUT BİZ ERKEKLERİN DOĞASI BU DER ÇIKAR İŞİN İÇİNDEN...EDA ARKADAŞININ ISRARIYLA TATİLE ÇIKAR AMA AKLI ERKUT'TADIR..ERKUT'TA TATİLDEN DÖNDÜĞÜN Ü ÖĞRENDİĞİ EDA'YA KENDİNİ AFETTİRMEYE ÇALIŞIR,AMA EDA'NIN BAŞKA BİR PLANI VARDIR..EDA BİR MEDYUM-BÜYÜCÜ'YE GİDER VE HARİKA BİR PLANI DEVREYE SOKAR..

ERKUT ARTIK NEREYE BAKSA EDA'YI GÖRMEKTEDİR..HERGÜN FARKLI BİR EDA İLE GÜNE BAŞLAR..NE OLDUĞUNU ANLAMAYA ÇALIŞIRKEN ASLINDA EDA'YA HAKSIZLIK YAPTIĞINI ANLAR VE PİŞMAN OLUR..

ASLINDA İŞİN İÇİNDE BÜYÜ FALAN YOKTUR..ALDATILAN VE MEDYUM'A GELEN BAYANLARIN ORTAK PLANI VARDIR..HERGÜN BİRİ BEN EDA'YIM DİYE  UYANDIRIR ONU,HER BİRİ FARKLI KİŞİLİKLERDE OLDUĞU İÇİN EĞLENCELİ DİYALOGLAR YAŞANIR..


HARİKA BİR FİLM DİYEMEM AMA ZAMAN GEÇİRMEK İÇİN HOŞ BİR ÖNERİ OLABİLİR..EDA'LARIN DEĞİŞMA BÖLÜMÜ ÖZELLİKLE EN TEMPOLU VE EĞLENCELİ SAHNELER..

NİTEKİM DERİM Kİ ROMANTİK KOMEDİ SEVİYORSANIZ İZLEYİN :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1 yorum 1 mutluluk :)