Çiçekler Susayınca - Ahmet Günbay Yıldız


Ahmet Günbay Yıldız
Timaş Yayınları

Cıvıl cıvıl çocukluk çağından gençliğin umut dolu günlerine doğru uzanan hayat çizgisinde nice insanlar kaybolup gitmiştir.

Pırıl pırıl sevecen bakan gözleriyle herkesi güzel gören nice genç kızlar ve delikanlılar kötülerin tuzaklarına ve çirkin emellerine kurban gitmiştir. O kalpleri güzelliklerle dolu çocukların mutlu olmaya hakları yok muydu? Neden ağlayarak karanlıklara karışıp gittiler? Bu dünyada mutlu olmanın yolu yok mu? 
İşte gerçek hayatın içinden alınan bir kesit...


Roman kahramanlarımız da bu soruları kendilerine ve çevrelerine sordular. Siz de yaşadığımız bu dünyada gerçek saadeti arıyorsanız bu muhteşem romanı okumalısınız. Çünkü bugüne kadar binlerce kişi bu eseri okudu ve sorularının cevabını buldu. Siz de memnun olacaksınız...Bol tempolu,biraz Türk filmi tadında ama güzel bir hikaye'ydi..Ara vererek okusam da konudan çok uzaklaşmadım..Zaten ilk bölüm giriş,ikinci bölüm ise giriş ve gelişme gibi idi..Bir olay ve o olayın doğurduğu sonuçlar şeklinde de özetleyebiliriz esasında..

Annesi kayıp olan bir çocuk,çocuğu kayıp olan bir anne,bir kabadayı,hayatı yok olan bir kız,iyi yürekli insanlar,kötülere rağmen kazanan iyiler..

İlginizi çekebilir,yada en azından göz atabilirsiniz derim..

Bol kitap'lı günler..

Sevgiler..


6 yorum:

 1. daha önce okumuş ve beğenmiştim.size de bol kitaplı ve güneşli günler..

  YanıtlaSil
 2. Kandilin mübarek olsun bitanem canım Gülinim ..Rabbim dualarımızı kabul etsin canım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. seninde mübarek olsun canım,amin inşallah..

   Sil
 3. az mı ahmet günbay yıldız okumuştum zamanında... şimdi hangilerini okudugumu bile hatırlamıyorum gerçi :)

  güzel olduklarını bi çoğunda duygulandığımı hatırlıyorum ama..
  öpüyprum ;)

  YanıtlaSil

1 yorum 1 mutluluk :)